22 May, 2009

Nic szczególnego, czyli wyżywam się artystycznie.

Zaciekawiona w poście Styledigger i oczarowana po fotkach Calineczki, zdołałam nakłonić mamę do kupna na Allegro okularów, o których wspominałam ostatnio. A tymczasem, z braku odpowiednich zdjęć, wklejam foty kolażu, który skończyłam jakiś czas temu, i miałam pokazać: W skład wchodzi: -kilka Birkin bags - niegrzeczne dziewczynki z sesji WO "Ręczę za trencz" - plakat Aguilery z jakiegoś tam młodzieżowego pismaka ;p - kilka bezużytecznych, ale ładnych przedmiotów z M jak mieszkanie - Mańcia z artykułu WO "Macochy - niby-mama, niby-córka" (polecam!) - trochę wycinków z innych niezidentyfikowanych gazet Poza ty, coś mnie wzięło na kratę ;)

8 comments:

Amateur Fashionist said...

Jak ja się tak wyżywam artystycznie to słyszę tylko "ucz się zamiast śmiecić" zza ściany:)

Anonymous said...

wiem, widzę, że się na blogspota przeniosłas, ja to mam zapłon ;p no nic, jak będę miała czas (czyli chyba dziś) to zmienię tego (kurrna) linka.

zawsze chciałam zrobić kolaż. Tylko nigdy m isie nie chciało. Jedyne, co mnie w nim troszke drazni, to ta aguilera - w wersji sztuucznej i nielubianj przez mnie. nie mniej jednak pasuje do twojej wizji ;)

Aquamarine said...

Właśnie o to chodziło - żeby zawiało sztucznością i plastikiem :)

Amateur Fashionist said...

Kochamy sztuczność i plastiki! Są takie... pełne ukrytych emocji i aluzji, czyż nie?^^
Ten kisiel w pomadce... Haha, to ma całą historię:) Ale tak naprawdę to tylko błyszczyk z Avonu. A te perfumy. Co Ty, nie noszę dwóch! Jeśli już potrzebuję to jedną, a pokazałam po prostu te ulubione:)
I słuchaj, zainspirowałaś mnie, jak cholera. Nie ważne co mówi mama. Pogoda średnia, fotograf za granicą, więc ja będę cięła, kleiła, bazgrała i darła. A potem okleję niczym wysokiej jakości tapetą:)

Calineczka said...

Artykuł w WO czytałam i również polubiłam wygląd Mańci :) Kolaż bardzo mi się podoba (jak z resztą wszystkie - są baaardzo inspirujące!). Uwielbiam kratkę! Szkoda, że to tylko rysunek, bo chętnie ponosiłabym sobie tą rozkloszowaną spódnicę ;) Nie mogę się doczekać zdjęć w okularach!

Modna Szafa said...

Fajnie Ci wyszedł ten kolaż. Teraz ozdabia Twoją ścianę w pokoju czy może coś innego? ;)

Amateur Fashionist said...

Jak postanowiłam i obiecałam, tak zrobiłam.
Małpiasta papuga ze mnie - wróciłam do dawnych zapędów -zrobiłam kolaż. Zapraszam:)

Amateur Fashionist said...

To trzy kartki A4 połączone ze sobą tymi dłuższymi bokami:)